04 februari 2023

Winkelwagen

De winkelwagen is leeg

Greetje, 16 juni 2011 - 31 mei 2021

In januari 2018 zijn we naar Uit ‘t Leyedal gegaan om naar je nestje te komen kijken en om er eventueel eentje uit te zoeken. Je kwam zo gezellig bij ons zitten en legde je hoofd op mijn schoot. Ik was verkocht!

Toch zijn we er daarna nog een paar keer heen gereden om de pups te bekijken en te bespreken of het wel verstandig was om een puppy te nemen.

Na diverse gesprekken en mailverkeer met Anjo en Frans Brock - Pollaerts mochten wij jou overnemen in plaats van een van je puppy’s. We hadden natuurlijk aangegeven dat we wel in jou geïnteresseerd waren omdat we toch een klik hadden. We waren dolgelukkig en mochten je ophalen nadat al je puppy’s waren opgehaald. Die dag was woensdag 28 maart 2018!

Je was een heerlijke knuffel en wilde graag in onze buurt zijn. Het strand vond je geweldig.

Helaas hebben we nu afscheid van je moeten nemen. Je werd ziek en kreeg medicatie hiervoor. Die werkte goed, maar na een tijd ging het weer mis. Bloedonderzoek, urineonderzoek, buikecho en weer kijken of je geen ontsteking had. Je at dan wel weer en de volgende dag gooide je alles er weer uit. Een kuur om je wat te laten aansterken, je was te veel afgevallen, bleek niet aan te slaan.

Je bleef alert, volgde mij overal, sliep heel veel en overal. Je ging nog gezellig overal mee naar toe. Wandelen in het bos, de duinrand, het strand en zelfs in het centrum van ons dorp liep je gewoon gezellig mee. De laatste week van mei werd je steeds zwakker en ik zag aan je ogen dat je niet meer kon genieten. Je vond het alleen heerlijk om bij ons te liggen en eten was niet meer belangrijk voor je.

Helaas kunnen we onze verjaardag niet meer samen vieren. Wij hadden je graag nog wat jaartjes bij ons willen houden. We houden teveel van je om je nog meer te laten lijden. Je hebt ons drie prachtige jaren geschonken en wij en onze familie zullen je heel, heel erg missen…. Rust zacht, lief, mooi, ondeugend Beaglemeisje!

Trix en Jules van Heusden
Nieuw in de Boetiek

In de aanbieding

29,95 € stuk Herenfleecevest

(C) Beagle Club Nederland
design by Graphic Genetic | hosting by Schmeitz Computer & Network Service