23 maart 2019

Winkelwagen

De winkelwagen is leeg

Uitslagenlijst Kampioenschapsclubmatch 2016

Kampioenschapsclubmatch 18 september 2016 te Heteren

Beste van de clubmatch: Ch. Basic Drive’s Otello (A. Ellens - A.G. Fierstra)

Keurmeester: Mevr. S. Weber- Martegani
Aantal ingeschreven Beagles: 67

Beste van de clubmatch: Ch. Basic Drive’s Otello (A. Ellens - A.G. Fierstra)

Beste zelf gefokte hond: Ch. Basic Drive’s Otello (A. Ellens - A.G. Fierstra)
Beste reu: Basic Ch. Drive’s Otello (A. Ellens - A.G. Fierstra)
Reserve reu: Sam I Am From Elly’s Pack (P.H.C.M. Vervoort)
Beste teef: Ch. Butterfly Kisses From Yvori’s Joy (Y. Houwen)
Reserve teef: Ch. Waka Waka van de Hoefstal (K. Versluis)
Beste veteraan: Dream Catcher From Muskoka Dreeams (T. Perfors)
Beste jongste pup: Basic Drive’s You Made in Holland (A. Ellens - A.G. Fierstra)
Beste pup: Who Is That Girl From Elly’s Pack (P.H.C.M. Vervoort)

Extra prijzen in de erering:
Beste gangwerk: Waka Waka v/d Hoefstal (K. Versluis)
Mooiste hoofd: Dream Catcher From Muskoka Dreeams (T. Perfors)
Beste koppel: Kennel From Elly’s Pack (P.H.C.M. Vervoort)
Beste fokgroep: Butterfly Kisses From Yvoris Joy (Y. Houwen)

Reuen:

Jongste pup:

  1. Prince Charming Of Rebels Of Joy (K. Verlooy)
  2. Faunes Mascha’s Trailblazers (Y.D. Sal-Severs)
  3. Zeus Mascha’s Trailblazers (Marije Berendse)

Puppyklas:

  1. Fendt uit ’T Leyendal (Anjo Brock)

Openklas:

  1. Ch. Basic Drive’s Otello (A. Ellens - A.G Fierstra)
  2. Sam I am From Elly’s Pack (P.H.C.M. Vervoort)
  3. Cognagc Cake Tergyan (Anjo Brock)
  4. Stay Mascha’s Trailblazer’s (L. de Vries)

Tussenklas:

  1. Peter Pan Xandrina (P.H.C.M. Vervoort)
  2. Roeper’s Hartbreaker (T. Perfors)
  3. Langrigg The Original (Y. Houwen)
  4. Storm Moodstreet Mascha’s Trailblazer’s (Luc Kleiker)

Jeugdklas:

  1. Buiding Bridges From Elly’s Pack (P.H.M.C Vervoort)
  2. Charles Aznavour v.d Hoefstal (K. Versluis)
  3. Ambassador Xandrina (A. Ellens - A.G. Fierstra)
  4. Gamble To Win From Yvori’s Joy (Y. Houwen)

Fokkersklas:

  1. Wes Montgomery v.d Hoefstal (K. Versluis)

Kampioensklas:

  1. Ch. Basic Drive’s Let’s Dance (A. Ellens - A.G. Fierstra)
  2. Ch. Altajara Look But Don’t Touch (Y. Houwen)
  3. Ch. Led Zeppelin v.d Hoefstal (K. Versluis)

Veteranenklas:

  1. Baileynoël CW'08 (M.J. Ruardy)
  2. Houdine van de Mansveldhoeve (Annie Gijsemans)

Teven:

Jongste puppy:

  1. Basic Drive’s You Made in Holland (A.Ellens - A.G Fierstra)
  2. Pulple Panco van de Mansveldhoeve (Annie Gijsemans)
  3. Roeper’s You Got the Look (T. Perfors)
  4. Maia Mascha’s Trailblazer’s (S. Jager)

Puppyklas:

  1. Who is That Girl From Elly’s Pack (P.H.M.C. Vervoort)
  2. Basic Drive’s Xena (W. Vermeulen)

Openklas:

  1. Basic Drive’s Rosa Lovely Fairy (A. Ellens - A.G Fierstra)
  2. Lindy Hop Mascha’s Trailblazer’s (M.N.C. Denekamp)

Tussenklas:

  1. Good Luck From Yvori’s Joy (Y. Houwen)
  2. Roeper’s Whole Lotta Love (M.M.T. Guiver-Freeman)
  3. Lady Kaya De La Meute D’Asterion (L. de Vries)
  4. Roeper’s Don’tstop Me Now (T. Perfors)

Jeugdklas:

  1. Morning Dew Guzzle Snuggle (J.M. Hofte)
  2. Julia From Elly’s Pack (P.H.M.C. Vervoort)
  3. Basic Drive’s Wikipedia (A. Ellens - A.G. Fierstra)
  4. Orange van de Mansveldhoeve (Annie Gijsemans

Fokkersklas:

  1. Soul finger From Muskoka Dreams (P.O.M. Broers)
  2. Stunning like Mom From Elly’s Pack (P.H.C.M. Vervoort)
  3. Josephine Mascha’s Trailblazer’s (M.N.C. Denekamp)

Kampioensklas:

  1. Ch. Butterfly Kisses From Yvori’s joy (Y. Houwen)
  2. Ch. Waka Waka v.d Hoefstal
  3. Ch. Basic Drive’s Midnight Delivery (A. Ellens - A.G. Fierstra)
  4. Ch. Altajara To Love (K. Verlooy)

Veteranenklas:

  1. Dream Catcher From Muskoka Dreams (T. Perfors)
  2. Ch. Roeper’s Blue Magic (T. Perfors)
  3. Naughty Nick Of Pebbles Hous (Anjo Brock)



Nieuw in de Boetiek

In de aanbieding

-7,45 €22,50 € stuk Herenfleecevest





(C) Beagle Club Nederland
design by Graphic Genetic | hosting by Schmeitz Computer & Network Service